-
26 march 2018
- 174
- 4
26 march 2018
Вони забувають, хто нащадок могутньої середньовічної держави, а хто є #орда, й намагається привласнити історію.
Треба розуміти не лише що «#Україна - не Росія»,показать текст...
а й те що #Росія - не Русь,
те що #Київ - мати не російських «городов», а руських (українських).
Відомо, що до кінця XV ст. не існувало російської держави, не було старшого брата «великороса» і російського народу, а була Суздальська земля – земля Моксель, а пізніше Московське князівство, що входило в склад Золотої Орди – держави Чинґізидів.
Меря, весь, мокша, чудь, мордва, марі та інші – все це народ «#моксель». Ці племена стали згодом основою народу, що прозвав себе «великоросами».
В той час, як у 988 році відбулося хрещення держави Київської Русі, фінські племена землі «Моксель» перебували в напівдикому стані.
Немає ніяких фактів про зв’язок Київської Русі з фінським етносом землі «Моксель»
В час існування держави Київської Русі про Московську державу не було ні згадки.
Московія, як князівство, виникло в 1277 р. за наказом татаро-монгольського хана Менгу-Тімура і було звичайним улусом Золотої Орди. До цього часу Київська Русь уже існувала більше 300 років;
Плем’я великоросів, або російський народ, як він сьогодні зветься, з’явилося близько XV–XVII ст. серед фінських племен: мурома, мері, весі та ін. Тоді зароджується його історія.
Немає історії великоросів на землі Київській!
Історія великоросів починається із «Залещанської землі», з Московїї, які ніколи не були Руссю. Татаро-монголи, що прийшли на ці землі, внесли значний вклад у формування «великоросів». На психологію великороса наклали відбиток запозичення татаро-монгольського інстинкту завойовника, деспота, в якого основна мета – світове панування.
Країна 'Росія' створена Петром I на основі Московсько-татарського князівства. Московія була офіційно перейменована в Росію царським указом в 1721 році. Етнонім 'російський' закріпився ще пізніше тільки в кінці століття, коли цариця Катерина II височайшим повелінням наказала московському народові називатися російським народом і заборонила йому вживати назву москвитяне.
Русь - це ми! Русь - це Україна!
-
2 march 2018
- 180
- 3
2 march 2018
'Нафтогаз' закликав українців скоротити споживання газу, звинувативши російський #Газпром у 'створенні кризи'. Про це йдеться у повідомленні, яке компанія розмістила у мережі Facebook.
Як там пояснили, газу в українських підземних сховищах 'багато', але існують технічні обмеження у кількості газу, який можна підняти зі сховищ протягом доби.показать текст...
У виникненні такої ситуації 'Нафтогаз' звинувачує російський 'Газпром', і твердить, що напередодні той на 20% знизив тиск у газопроводах на своєму боці та звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам.
'Мета - здійснити мрію або про 'Україна замерзла', або про 'Україна - ненадійний транзитер і відбирає газ,'- заявив 'Нафтогаз'.
Там також стверджують, що найбільш критичними є 3-4 дні, поки в Україні не минуть холоди.
Зменшення температури в приміщенні на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі можуть заощадити 8-9% споживання газу за добу, роз’яснили у компанії.
'Наші підземки зараз працюють на максимальному режимі відбору, видобувники постачають газ в систему в нормальному режимі, ми закриваємо решту потреб імпортом газу з Європи, де також незвичні холоди. Ваша допомога у зменшенні потреби в газі буде дуже доречною. Сьогоднішній день - найкритичніший', - повідомили в НАК 'Нафтогаз України'.
Напередодні російський 'Газпром' відмовився постачати газ в Україну. Як заявив глава 'Нафтогаз-Україна' Андрій Коболєв - 'Газпром' зобов'язаний постачати в Україну певні обсяги газу після рішення в Стокгольмі. І українська компанія вже зробила передплату.
28 лютого Стокгольмський арбітраж зобов'язав ПАТ 'Газпром' доплатити НАК 'Нафтогаз України' 4,63 млрд доларів за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.
За результатами двох арбітражних суперечок між компаніями на поставку і транзит газу 'Газпром' повинен доплатити 'Нафтогазу' 2,56 млрд доларів.
Інше арбітражне рішення, щодо контракту на постачання російського газу до України було ухвалене наприкінці грудня 2017 року.
'Газпром' же заявив, що арбітраж визнав основні положення контракту на закупівлю газу 2009-2019 року діючими і задовольнив більшу частину вимог російської компанії.
-
31 january 2018
- 133
- 4
31 january 2018
-
31 january 2018
- 105
- 4
31 january 2018
Перший космонавт незалежної України, льотчик-випробувач, автор п'яти наукових праць і володар безлічі нагород. Це все – Леонід Каденюк, який раптово помер сьогодні в Києві
Уславлений космонавт Леонід Каденюк, за попередніми даними, помер під час пробіжки у районі Царське село в Києві. Три дні тому він відсвяткував 67 років. Відомо, що космонавт помер до приїзду швидкої допомоги.показать текст...
Ми вирішили зібрати основні факти про першого космонавта незалежної України і розповісти вам, яким був Леонід Каденюк – Герой України і просто любитель космосу, який здійснив свою дитячу мрію.
- Леонід Каденюк хотів стати космонавтом з дитинства. Як він сам зізнається в інтерв'ю "Фактам", рішення було ухвалено 12 квітня 1961 року, коли оголосили про політ Юрія Гагаріна. Тоді маленький Леонід ходив до третього класу.
Пізніше він вступив до Чернігівського вищого авіаційного училища льотчиків, а після його закінчення п'ять років служив інструктором в очікуванні набору до загону космонавтів.
Цікаво, що до училища брали з 17 років, а на момент вступу Каденюку було 16.
І все одно Леонід вирішив пройти медкомісію. В інтерв'ю "Главреду" він розповів, що вмовив допомогти начальника четвертого відділу майора Міхєєва, який "врегулював питання" з місцевим РАЦС.
"Може, колись ми зустрічатимемо його на космодромі з квітами. Давайте ми допоможемо цьому молодикові", - сказав тоді він.
- Після закінчення училища в 1971 році Каденюк працював льотчиком-інструктором. У серпні 1976-го був відібраний до загону радянських космонавтів у групу багаторазової космічної системи "Буран".
"Відбір був суворий – у Зоряному містечку в Москві ми проходили комісію два місяці... Я вам наведу такі цифри: з кількох тисяч льотчиків-винищувачів були відібрані тільки дев'ять чоловіків. І я потрапив до цієї дев'ятки", - розповідав він.
Загалом в загоні космонавтів СРСР Каденюк прослужив з 1976 по 1983 рік і з 1988 по 1992 рік.
Цікаво, що в березні 1983 року його відрахували з загону у зв'язку з розлученням з дружиною і коментарем "Моє земне життя до космосу стосунку не має".
- Після розпаду СРСР Каденюк отримав російське громадянство, українське прийняв 1995 року, за два роки до свого знаменитого польоту. Того ж року став членом групи космонавтів Національного космічного агентства України.
- Політ на американському кораблі-шатлі "Колумбія" відбувся в період з 19 листопада по 5 грудня 1997 року. Каденюк у ньому брав участь як спеціаліст з корисного навантаження.
"Мене часто запитують, чи було страшно. Я кажу, що було страшно цікаво, а не від того, що щось може статися. Я багато років був льотчиком-випробувачем, випробовував літаки і, звісно, як і в кожного випробувача, було багато аварійних ситуацій. Тому нервова система притупилася до відмов, до стресових ситуацій", - розповідав він в інтерв'ю "24 каналу".
Цікаво: в розповіді KP.UA Каденюк згадував про музику в космосі.
За його словами, кожному тоді дозволили взяти з собою аудіокасети з улюбленими мелодіями. Каденюк вибрав "твори тих виконавців, на яких виріс": Анатолія Солов'яненка, Дмитра Гнатюка, Софії Ротару тощо.
"Двічі пролунав в космосі й наш, український, гімн. Я обрав його як мелодію для побудки. Тож американців у космосі двічі будили слова "Ще не вмерла України ні слава, ні воля..." І астронавти стояли в цей час струнко!", - згадував він.
- Пізніше в нього почалася інша кар'єра: 2001 року Каденюк став заступником Генерального інспектора Генеральної військової інспекції при президентові України.
У 2002 році – народним депутатом. Під час роботи парламенту в тому числі був заступником голови Комітету з нацбезпеки і оборони.
У 2006 році став членом Комісії з питань космічної діяльності, а з січня 2011 року перебував на посаді радника прем'єр-міністра з питань авіації і космонавтики.
- Нагороди.
У грудні 1999 року Каденюк став Героєм України (з врученням ордена "Золота зірка"). Крім того, нагороджений орденами "За заслуги" ІІІ ступеня та "За мужність" І ступеня, а також медаллю "За космічний політ" від NASA.
Попри зміну характеру роботи, Леонід Каденюк продовжував сподіватися на те, що ще раз побачить Землю з ілюмінатора. Його натхненником був американський космонавт Джон Ґленн, який побував у космосі у віці 77 років.
#Каденюк #космос
-
31 january 2018
- 121
- 5
31 january 2018
Данил Демаш
24 роки / Донецькпоказать текст...
Вважається, що це один із найновіших українських народних інструментів — козобасз’явився лише наприкінці 60-х років минулого сторіччя.
Ще раніше, щоправда, на Івано-Франківщині побутував звичай: коли музиканти вже залишали весілля, а танцювати ще хотілося, гості брали відро, встромляли у нього коромисло, прив’язували дрота до дужки відра і верхнього кінця коромисла, а потім палицею протягували по ньому. На такому «інструменті» грали на 5-7-й день весілля, з ним колядники супроводжували різдвяну «козу», імітуючи її «голос». Кожен господар був радий привітати ряджених на своєму подвір’ї.
Взявши за основу цю традицію, майстри створили козобас. Його перший зразок зробили в Національному українському народному хорі імені Григорія Верьовки. Майже одночасно подібну химеру змайстрували й у Київському оркестрі народних інструментів. Музична майстерня на Тернопільщині налагодила виробництво цього інструмента.
«Щось подібне робили і раніше. На котел, обтягнутий шкірою, натягували струни. Поєднували ще й з тарілками — так з’являвся синтез ударних і басових. Цей інструмент задавав ритм народним гулянням, а саму музику сповнював об’ємом. Як і контрабас, козобас — це основа. От в оркестрі, скажімо, якщо контрабас почне грати наперекір диригенту, то всі решта музиканти підуть за басом. Тож від нього залежить багато. Існує стереотип, що на басах легко грати, але це неправда — технічно це дуже складна робота».
-
28 november 2017
- 108
- 3
28 november 2017
Двоє неповнолітніх, які пограбували магазин на Оболоні, серед яких син народного депутата Ігоря Попова, відмовились давати свідчення після вручення їм підозри.
Про це повідомила представниця прокуратури Київщини Надія Максимець, передає "Громадське радіо".показать текст...
"Після спілкування з адвокатами, скориставшись 63 статтею Конституції, не надають показів", - розповіла Максимець.
У прокуратурі зазначили, що хлопці затримані, їм інкримінується частина третя статті 187 – розбійний напад, поєднаний із проникненням в приміщення.
Зранку 28 листопада прокурор звернеться до суду із клопотанням про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
За словами Максимець, нардеп Ігор Попов спілкувався зі своїм сином, але їй не відомо, чи він намагався вплинути на розслідування.
"Зараз ніхто не може вплинути ні на органи досудового розслідування, ні на процесуальних керівників. Є свідки, є відеодокази вчинення злочину", - зазначила Максимець.
Наразі прокуратура перевіряє інформацію про причетність затриманих до аналогічних злочинів, які були вчинені останнім часом у Києві.
Як відомо, раніше депутат від "Радикальної партії Олега Ляшка" Ігор Попов повідомив, що його 14-річний син скоїв злочин.
Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "розбій" за фактом збройного пограбування сином нардепа Ігоря Попова продуктового магазину на Оболоні.
#ПРОКУРАТУРА #КРИМІНАЛ #ПОПОВ
-
28 november 2017
- 106
- 3
28 november 2017
Двоє неповнолітніх, які пограбували магазин на Оболоні, серед яких син народного депутата Ігоря Попова, відмовились давати свідчення після вручення їм підозри.
Про це повідомила представниця прокуратури Київщини Надія Максимець, передає "Громадське радіо".показать текст...
"Після спілкування з адвокатами, скориставшись 63 статтею Конституції, не надають показів", - розповіла Максимець.
У прокуратурі зазначили, що хлопці затримані, їм інкримінується частина третя статті 187 – розбійний напад, поєднаний із проникненням в приміщення.
Зранку 28 листопада прокурор звернеться до суду із клопотанням про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
За словами Максимець, нардеп Ігор Попов спілкувався зі своїм сином, але їй не відомо, чи він намагався вплинути на розслідування.
"Зараз ніхто не може вплинути ні на органи досудового розслідування, ні на процесуальних керівників. Є свідки, є відеодокази вчинення злочину", - зазначила Максимець.
Наразі прокуратура перевіряє інформацію про причетність затриманих до аналогічних злочинів, які були вчинені останнім часом у Києві.
Як відомо, раніше депутат від "Радикальної партії Олега Ляшка" Ігор Попов повідомив, що його 14-річний син скоїв злочин.
Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "розбій" за фактом збройного пограбування сином нардепа Ігоря Попова продуктового магазину на Оболоні.
#ПРОКУРАТУРА #КРИМІНАЛ #ПОПОВ
-
27 september 2017
- 91
- 6
-
27 september 2017
- 93
- 4
-
16 september 2017
- 99
- 6
-
18 may 2017
- 101
- 2
18 may 2017
Співвітчизників вже привітали президент та прем'єр
Сьогодні Україна відзначає неофіційне свято, присвячене традиційному національному вбранню - вишиванці. День вишиванки було засновано в 2007 році, і відтоді його щороку відзначають у третій четвер травня.показать текст...
Цього дня громадян країни закликають надягати вишиванки та виходити в них на вулицю й у справах. Робиться це на знак єднання і поваги до своєї Батьківщини.
Придумали свято студенти Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, а вже в 2010 році День вишиванки відзначили і в інших українських містах.
Керівники держави привітали українців зі святом.
Президент України Петро Порошенко на сторінці у Facebook розмістив короткий відеоролик з нагоди свята.
"Нехай наш національний одяг надихає нас на нові перемоги!" - написав глава держави.
-
13 may 2017
- 90
- 3
-
16 april 2017
- 84
- 5
-
2 february 2017
- 106
- 4
2 february 2017
Він - один з них. Герой своєї закривавленої та знесиленої країни.
Олег Васильович Бурець народився 22.09.1990 року у місті П'ятихатки Дніпропетровської області.показать текст...
2005 року закінчив 9 класів місцевої школи №2, після чого вступив до Ерастівського коледжу імені Е.К.Бродського Дніпропетровського державного аграрного університету, де отримав у 2009 році диплом молодшого спеціаліста за фвхом "Агрономія", здобувши кваліфікацію агротехніка.
Комунікабельний, товариський, напористий і активний, Олег Васильович відрізнявся схильністю до лідерства, самостійністю, енергійністю та винахідливистю. Сильна духом людина, яки миттєво могла приймати єдині правильні рішення у критичних ситуаціях.
Працював різноробочим по найму, спочатку жив цивільним шлюбом із жінкою, яка мала двох дітей від першого шлюбу, але потім ще народила йому донечку. А у вересні минулого року, під час останньої відпустки, хлопець на ній одружився.
26.01.16 року підписав із ЗСУ контракт на три роки.
Солдат, гранатометник 1 батальйону 72-ї окремої механізованої бригади.
Загинув вранці 29 січня в районі промзони міста Авдіївка Донецької області, під час виконання бойового завдання, внаслідок попадання ворожої міни в окоп.
Завтра з Героєм попрощаються на Майдані, після чого його повезуть у рідні П'ятихатки, де поховають на Алеї Героїв. У нього залишились мати, брат, дві сестри, дружина та троє дітей.
Де б ви сьогодгі об 11 годині ранку не знаходились, закрийте на пару секунд очі та глибоко, від самого серця, від найтонкіших павутинок душі подякуйте йому та іншим нашим хлопцям, для яких навіки згасло сонце.
-
13 january 2017
- 62
- 3
-
13 january 2017
- 55
- 2
-
8 january 2017
- 49
- 4
-
25 november 2016
- 52
- 2
-
24 november 2016
- 55
- 3
-
19 november 2016
- 53
- 5
-
18 november 2016
- 60
- 3
-
18 november 2016
- 56
- 4
-
16 november 2016
- 53
- 2
-
16 november 2016
- 51
- 3
-
16 november 2016
- 58
- 2
-
15 november 2016
- 52
- 3
-
10 november 2016
- 43
- 5
-
7 november 2016
- 61
- 6
-
6 november 2016
- 44
- 4
-
1 november 2016
- 45
- 4
See next... Патріот
Guests of page
Ghost Host
Адам Богович
Катя Тоорррннго
Василь Кириченко
Игорь Костенко
Михайло Кувдяк
Валентин Щокін
Анатолій Коцур
Михайло Кувдяк
Валентин Щокін
Share the page on social networks:
/Ulyana.Bondarenko/foto/en/%D0%9F%D0%B0%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BE%D1%82
50
73301238
Close |