Вопросы-ответы Интервью Все записи

1

Вопрос
тищенко
Ответ
Ip: 37.73.161.236 Герой

24 октября 2022

Обухівський район: Витачів попрощався з Миколою Тищенком

26 сентября 2022

Українська громада: Витачів втратив ще одного бійця

23 сентября 2022

Витачів попрощався із загиблим бійцем

20 сентября 2022

У Витачеві під час толоки патріотично "побілили" дерева

20 апреля 2022

У Витачеві можуть закрити єдиний медичний заклад - читать дальше...

29 января 2020

Біля Витачів на Обухівщині не поділили дорогу Кайєн та Тойота: смертельна ДТП - читать дальше...

19 октября 2019

Вопрос
Коли вже прокладуть нормальну дорогу до каплички? Перед людьми, які приїздять милуватися красотами Витачева, соромно, добираються по багнюці, ямах, соромно.
Ответ
Побідаш Валерій, пользователь 1ua
Валерій Побідаш
Соромно. Після дощу. В спеку не соромно :-) Все впираеться в елементарну наявність чи відсутність коштів. Турфірми, до речі, заробляють на красотах Витачева абсолютно безкоштовно. І також обурюються - чого, мовляв, не зроблядь місцеві дорогу, аби ми могли сюди ще й европейців возити і заробляти ще більше? А Витачеву дуля з маком. Чи, навіть, і без маку...
Прийшла нова місцева влада, молоді, хваткі... думаю, візьмуться за це питання...

6 Февраля 2016

Побідаш Валерій, пользователь 1ua
Валерій Побідаш

ВИТАЧЕВУ - СУЧАСНУ ЄВРОПЕЙСЬКУ СИМВОЛІКУ.

Незабаром наше село отримає символіку європейського зразка, - власні  герб та прапор. Їх розробкою займається один з провідних спеціалістів Українського геральдичного товариства Ігор Дмитрович Янушкевич.

УГТ, засновниками якого були Центральний державний історичний архів України, Український фонд культури та Наукове товариство ім. Т.Г.Шевченка, утворене в 1990 році, і є членом Міжнародної Федерації Вексилологічних Асоціацій (FIAV) та Міжнародної Конфедерації Генеалогії та Геральдики (CIGH). 

Основною метою УГТ є сприяння відродженню та розвитку української геральдичної науки і суміжних з нею дисциплін і створення в Україні єдиної емблематичної системи, що досягається веденням науково-дослідницької роботи, вивченням та популяризацією геральдичної спадщини, розробкою основних напрямів розвитку сучасної української геральдики в окремих галузях та видах, надання консультацій органам місцевого самоврядування та різним організаціям.

Село стане другим населеним пунктом району (після міста Українки), що буде мати загальновизнану  геральдичну символіку, яка, безумовно, сприятиме подальшій популяризації Витачева – справжньої перлини України…

22 января 2016

Вопрос
Розробників Сторінка, пользователь 1ua
Сторінка Розробників
Скільки церков знаходиться?

2 сентября 2015


1


  Закрыть  
  Закрыть