Questions-answers Interview All records

1

Бєлошенко Микита, 1ua user
Микита Бєлошенко
Topic: Новини

Новини науки і техніки. Україна. Теоретична фізика. Інститут теоретичної фізики М.М. Боголюбова. Конференція.

http://confyoung.bit...

10 october 2013

Бєлошенко Микита, 1ua user
Микита Бєлошенко
Topic: Новини

Космічні дослідження - мир і НТП.
Науково-Технологічний Прогрес.
----------------------------------------------------

Плазмово-іонний двигун - дешевий засіб для далеких космічних місій.

http://beloshenko.uc... height='150'>



Для далеких космічних місій (нариклад місія на Марс) плазмово-іонний двигун [1] значно вигідніший ніж звичайні хімічні двигуни, оскільки дозволяє значно економити паливо, але його не можна використовувати як стартовий двигун через малу тягу. Його економність пояснюється тим, що питома кінетична енергія(>10 eB) (на одну частинку, що вилітає з сопла двигуна) значно перевищує питому кінетичну енергію для хімічного реактивного двигуна(~1еВ).  Поглянемо на просту формулу для кінетичної енергії (1).

T=mv^2 / 2 (1)

    З формули (1) можна бачити, що більшою буде і швидкість вильоту частинки, а це (через формулу Ціолковського) вказує на економію палива таким двигуном.
   

   Для місії на Марс і взагалі для далеких космічних місій
плазмово-іонний двигун може бути дуже доречним.
Його не можна використовувати як стартовий,
але думаю, що в космосі він може досить тривало
рухати штучний супутник чи станцію.
Також він має бути досить економним.

------------------------------------------------------------------------------
[1] Матеріали NASA стосовно плазмово-іонного двигуна.
www.nasa.gov/centers/glenn/about/fs21grc.html

[2] Мої нотатки в MLP.
http://beloshenko.e-...

22 april 2010

Бєлошенко Микита, 1ua user
Микита Бєлошенко
Topic: Новини

http://1ua.com.ua/ma... rel=lightbox>http://1ua.com.ua/ma... width=190 border=0> 

Після попередньої новини відразу хочу додати певні коментарі на питання, які я передбачаю. Я - не комуніст. Поперше - через Християнські (євангеліст) релігійні переконання. Скоріше себе віднесу до корпоративних націоналістів. Поясню суть цього терміну - розглядаю державу як велику корпорацію, чи сукупність корпорацій, тобто націоналізм не у розумінні Донцова. Така корпорація, на мій поглід має будувати свій розвиток з повагою до політичної економіки (Адам Сміт) з врахуванням і повагою до професійних спілок і з потужним антимонопольним законодавством. Консолідувати робочий колектив такої 'корпорації' має корпоративна культура та дружелюбність і взаємоповага. На мою думку велику роль у формуванні такої культури має грати естрада та мистецтво, а також любов до Української мови, яка має впроваджуватись через коректну агітацію. Також велику роль у збуті товару 'корпорації' мають грати інформаційні технології і реклама вітчизняного товару.

22 april 2010

Бєлошенко Микита, 1ua user
Микита Бєлошенко
Topic: Новини
 

Персональна думка - власна операційна система є одним з важливих кроків на шляху до конкурентоспроможності ! 

 Я хочу зробити громадську, або навіть політичну заяву - засоби зв'язку, системи пошуку інформації, системи агрегації інформації, соціальні мережі в Інтернеті, системи захису інформації мають дуже велике значення для потужної геополітичної позиції України та для її демократичного розвитку.

 І це не пов'язано з тим, що я хочу заробити на розповсюдженні власної операційної системи у майбутньому. Я хочу сказати , що прагну думати більш широко. Саме тому усе вищезгадане, на мою думку, має велике значення для майбутнього України. Згадаємо приклад з історії - недбале ставлення царської Росії до телеграфу фактично було одним з ключових аспектів, що зіграли свою роль у перемозі комуністів, які приділяли увагу телеграфу і радіо. Я тут не буду розглядати аспект їх протидії та ідеології, але хочу помітити той факт, що фактично скоординована система інформаційного обміну між частинами забезпечила премогу групи, яка за своєю чисельністтю і військовою потужністтю не перевищувала супротивника. Також існували в Інтернеті такі думки, що організована злагоджена робота прихильників Барака Обами в мережі Інтернет зіграла дуже велику роль в його перемозі на виборах Президента США. Якщо трохи зануритись у історію самого Інтернету, то можна побачити, що його розробка проектувалась для отримання першості у змаганні між наддержавами того часу - СРСР і США. Якщо читати уважно The Wealth of Nations Адама Сміта то там можна побачити - яка велика увага була наділена водному транспорту і зв'язку у той час. І не дивно, що Велика Британія досить тривалий час мала серйозні геополітичні переваги і її називали 'Імперія над якою не заходить сонце'.

22 april 2010


1




  Close  
  Close