Всі записи (37)

Детальний прогноз погоди

Сьогодні зростає вплив кліматичних умов на життєдіяльність та самопочуття жителів . Світове потепління та масова вирубка деревини утворюють загрозу помірним погодним умовам. Коли років 20 тому знайти якісний прогноз погоди було проблемно, то сьогодні є велике розмаїття джерел в інтернеті, де можна знайти повну інформацію, включаючи достатньо корисних меню, на яких ми і зупинимося зараз.

sinoptik.ua знаменитий тим, що на мапі місцевості можна дізнатись погоду як по окремій території, так і по окремому місту. Народний прогноз більш повно висвітить погоду через різні повір’я. Корисна статистика на сайті – найбільша і найменша температура у будь-якій точці України за попередні 130 років.

gismeteo.ua дає нагоду дізнатись погоду в населених пунктах на цілий місяць вперед. Для учнів є чудова вкладка «Історія погоди» на кожний день з 1997 року. Власники веб-порталів можуть знайти для себе погодні інформери на будь-яке уподобання.

meteoprog.ua відомий тим, що дає поради жителям, що вдягнути на себе при виході на вулицю, щоб не попасти під дощ, не перегрітись і не змерзнути. Графік погоди більш точно виведе перепади погоди протягом наступних днів.

rp5.ua на відміну від інших веб-порталів, дає інформацію пропрогноз температури, яка відчувається, на відміну від тієї, що є на градусниках. Також наведена інформація щодо температури, тиску, напряму вітру і вологості на найближчій метеостанції в певний момент часу.

meteo.ua інформує про вплив погодних умов на здоров’я людини, ймовірні загострення різноманітних захворювань жителів. На сайті також подана почасова інформація геомагнітних бурь для тих, хто має проблеми зі здоров’ям.

meteo.gov.ua – це урядовий портал українського гідрометеорологічного центру, що дає невелику погодну характеристику слідуючого місяця. По погодним радарам та супутниковим даним можна довідатись про рух циклонів та спрогнозувати погоду.

Очевидно, що вказаних порталів, буде більш ніж достатньо, щоб дізнатись температуру, опади, напрям вітру та інші важливі дані на найближчий час. Сподіваємось, що з допомогою них наші читачі можуть успішно розподілити свій час і наперед адаптуватись до погодних умов.


16.03.2019р.

Перегляди 734
Онлайн прийом у лікаря
Як перейменувати вулицю
Як записатись на прийом до лікаря


Поділіться сторінкою в соцмережах: