Всі записи (37)

Як перейменувати вулицю

Питання перейменування вулиць зробило потужний поштовх в громадському суспільстві. Цією справою стали цікавитись всі громадяни, що мають документи на певну адресу, мають яскраво виражені політичні пристрасті, та ті громадяни, що мають на меті зробити з цієї справи черговий піар.

Свідомість жителів піднялась на вищий рівень. Історія ще раз переписує своїх героїв, вивчаються нові імена, відкидаються у минуле непотрібні радянські назви. Реформи тривають. Шкода тільки, що вони зачіпають лише поверхню системи. Заміною табличок на вулицях справи не поліпшаться. Але якщо думати послідовно, то вулиці мають носити імена тих героїв, що внесли чималий вклад в його розбудову, історію і сучасність.

З чого почати? Дійсно з ідеї перейменування певної вулиці. Ініціатори перейменування вулиці, серед яких є громадяни, іноземці, трудові колективи чи державні органи, звертаються до голови місцевої ради. Ідея щодо перейменування вулиці має бути розглянута до 45 діб. Далі виноситься відповідне питання на обговорення: форум, зустрічі, теле-, радіодебати, інтернет-конференцію. Воно продовжується більше 2-х місяців, в підсумку мають бути зведені всі «за», «ні» та інші пропозиції. Потім голова місцевої ради готує проект рішення про перейменування вулиці і виносить його на голосування. В остаточному підсумку має бути прийняте рішення про перейменування вулиці, яке набуває чинності з часу його офіційного оприлюднення.

Для місцевого бюджету вартість такого перейменування буде залежати від кількості табличок та показчиків з новою назвою вулиці, які треба поновити. Як правило вартість однієї таблички коштує в районі 100 грн., дорожнього знака втричі дорожче. Для звичайних жителів не треба спеціально вносити зміни до документів, які засвідчують право власності, вони залишаться чинними. Також не потрібно спеціально змінювати реєстрацію місця проживання в паспорті. Підприємствам, установам, організаціям законодавством не встановлено терміни подачі змін до установчих документів, вони вправі це зробити в інший зручний час.

До уваги всіх жителів, які забажають змінити назви вулиць чи інших об’єктів міст, на сайті викладено підручник, з детальними поясненнями, зразками документів. Він також має перелік історичних постатей, які боролись проти народу України. Тобто це перелік людей, що причетні до масових злочинів, вони мають бути зняті з карти України.


16.03.2019р.

Перегляди 542
Точний прогноз погоди
Як записатись на прийом до лікаря


Поділіться сторінкою в соцмережах: