Всі записи (37)

У ювілейному сезоні «Україна має талант» глядачів чекає оновлений склад журі

Відновлена до 30-річчя України програма «Україна має талант» представить глядачам не тільки нову сцену легендарного шоу, а й новий склад суддівської трійці. Головними суддями стали: один з найкращих ведучих країни Сергій Притула, актриса та колишня «холостячка» Ксенія Мішина, хореограф Євген Кот

Нові судді «Україна має талант» поділились своїми враженнями

Представники суддівської трійці оновленого «Україна має талант», на сайті каналу СТБ прокоментували своє призначення та поділились враженнями від кастингів. Перші епізоди шоу глядачі побачать восени, проте точна дата прем'єри ще не оприлюднена: Meta TV допоможе дізнатись про початок грандіозного шоу.

Сергій Притула

Скептик та гострий на язик телеведучий вперше потрапив за суддівський стіл. Сергій Притула розповів, що такий досвід пов'язаний для нього з певним хвилюванням, адже досі він лише коментував виступи артистів, а оцінювати номери – це зовсім інший рівень. Проте шоу-мен сподівається, що йому допоможе життєвий досвід та почуття гумору. На запитання, чи слід конкурсантам остерігатись його гострих зауважень та коментарів, Сергій відповів, що таке може трапитись лише у випадку разючої невідповідності амбіцій та можливостей учасника.

Ксенія Мішина

Завдяки телеканалу СТБ та серіалу «Кріпосна» Ксенія Мішина стала не лише відомою актрисою, а й еталоном жіночності та привабливості. Вона розповіла, що суддівство у шоу стало новою сходинкою на її шляху. Ксенія пообіцяла подарувати справжнім талантам нові можливості та зробити все, щоб про них дізналась країна. Під час участі у реаліті «Холостячка», Ксенія наважилась відкрити своє серце всій країні, тому вона побажала учасникам проєкту йти до своєї мрії з відкритим серцем.

Євген Кот

Талановитий хореограф, як ніхто з суддівської трійці знає, що таке участь у талант-шоу: він починав свій шлях з проєкту «Танцюють всі», в якому дійшов до фіналу. На його рахунку також праця режисером-постановником «Україна має талант» до моменту, коли його поставили на паузу. Євген з середини знає, як працює механізм шоу, вміє розкрити талант та підштовхнути виконавця до успіху.

Четвертий суддя

Під час кастингів до основного складу журі приєднаються люди, яких вважають гордістю країни: видатні спортсмени, знамениті виконавці, телеведучі. Наразі, поки що оголошено імена трьох зіркових гостей, якими стали: Лілія Подкопаєва, Марія Єфросініна та Руслана Лижичко. Усі вони вважають за честь приєднатись до шоу, яке підкорило всю країну сузір'ям яскравих талантів.

Перегляди 3961
В Україну на найближчий тиждень повертається спека
Безкоштовна доставка квітів у Києві і по Україні від Flowers.ua
Перевірте себе в списку боржників


Поділіться сторінкою в соцмережах: