Всі записи (37)

В Україну на найближчий тиждень повертається спека

З початком другого тижня серпня повертається спекотна погода, яка охопить майже всю територію України. Винятком стане лише західний регіон. Після 16 числа настане відчутне похолодання, яке триватиме до 21 серпня.

Після 16 серпня можливе локальне похолодання

З 11 серпня над значною частиною України запанує антициклон, разом з яким повернеться спекотна погода . Цей прогноз особливо актуальний для південно-східних регіонів, де денні показники встановляться від +30°С до +34°С.

З 16 серпня на північному заході передбачається локальне похолодання: вдень температура зменшиться до значень +19°С-+21°С, а вночі можливо навіть до +13°С. Така картина триватиме до 21 числа. У цей період на заході можливі сильні опади.

Чим здивує завершальна третина серпня

Синоптики припускають, що після 20 серпня і до кінця місяця утвердиться «молоде» бабине літо. Для Києва прогнозується середньоденна температура +25°С. Незначні дощі пройдуть 22-24 числа, а в останні дні опади посиляться.

У Дніпрі заключна третина місяця буде теплішою: денні значення очікуються на рівні +28°С. Опади передбачаються з 29 по 31 серпня.

Згідно з прогнозом pogoda.meta.ua, в Харкові другий серпневий тиждень почнеться з екстремальної спеки +34°С, яка весь тиждень буде плавно знижуватися до +26°С. До завершення місяця температура протримається в межах від +25°С до +27°С.

В Одесі дощі можливі після 25 числа, при цьому температура до кінця місяця втримається в межах від +28°С до + 30°С.

Перегляди 580
Новини спорту України: "Будівельник" створює команду-мрію
У ювілейному сезоні «Україна має талант» глядачів чекає оновлений склад журі
Безкоштовна доставка квітів у Києві і по Україні від Flowers.ua


Поділіться сторінкою в соцмережах: