Всі записи (37)

Новини спорту України: "Будівельник" створює команду-мрію

Український баскетбольний клуб залучає до свого складу серйозних гравців з досвідом НБА. Син самого Стоктона і брат переможця All-Stars тепер "будівельники".

Менеджмент популярного клубу "Будівельник" зробив правильні висновки з поразки в плей-офф сезону 2020/2021. Як повідомляє спортивний портал meta.ua/uk/sport, оголошено про досягнення угоди з сильним гравцем, який грав в кращій лізі світу.

Йдеться про атакуючого захисника Джані Клавелл, виступаючим за національну команду Пуерто-Ріко. Гравець провів сезон в клубі НБА Dallas. Джан більшу частину сезону був в запасі, але кілька разів з'явився на паркеті. Його відрізняє стабільний середній кидок і вміння віддати гольову передачу.

Баскетболіст отримав схвальні оцінки від наставника "Будівельника" Ігорса Міглінієкса. Досвідчений литовський фахівець упевнений, що досвід Джана допоможе клубу дійти до фіналу плей-офф і поборотися за високі місця в баскетбольної ЛЧ.

Глобальне заокеанське посилення

Підписанням трудової угоди з Клавелл рекрутський набір "будівельників" не обмежується . Крім досвідченого захисника, в новому сезоні ігрову майку "Будівельника" приміряють потужний форвард Дрю Гордон і розігруючий Майкл Стоктон.

Обидва гравці представляють баскетбольні династії. Майкл - молодший син легендарного розігруючого Utah Джона Стоктона. Зачепитися в американському баскетболі Майклу не вдалося, оскільки він не зміг потрапити на драфт. Але Стоктон-молодший отримав цікаву пропозицію з Німеччини і більше п'яти сезонів виступав в клубах Старого світу.

Дрю молодший брат Аарона, знаменитого гравця "Наггетс" з Денвера. Дрю не вдалося закріпитися в НБА, але в Європі він на хорошому рахунку. Баскетболіста відрізняє вміння закривати суперника і вигравати щит.

Такі гравці допоможуть "Будівельнику" закрити проблемні позиції. Тренер вибудовує агресивний баскетбол з пресингом і коротким розіграшем, в якому американці відчувають себе максимально впевнено. Перший поєдинок "Будівельника" відбудеться в середині вересня.

Перегляди 565
Яремчук став кращим гравцем матчу Бенфіка-Арока
В Україну на найближчий тиждень повертається спека
У ювілейному сезоні «Україна має талант» глядачів чекає оновлений склад журі


Поділіться сторінкою в соцмережах: